Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti befestenétek a hajatokat a...

Ti befestenétek a hajatokat a párotok kedvéert? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szép sötét barna színű hajam van, ami a derekam alá ér. Nekem így tetszik nagyon, és szoktam rá dícséreteket is kapni. A barátomnak pedig kifejezetten tetszik a szőke, és nagyon mondogatja hogy megnézne úgy. Az aggályom ezzel kapcsolatban, hogy mivel nagyon hosszú a hajam, sok festék kellene rá, ez árban kb mennyi egy ilyen festés? Mennyi idő alatt kophat ki, ha nem igazán tetszik? Illetve mennyire roncsolja a hajat?
2019. szept. 1. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne változz meg senki és semmi miatt. Ha így nem szeret, nem szeret téged, hanem azt aki lehetnél. Ha neked így jó, ne csinálj semmit. Meg amúgy roncsolja a hajat, igen.
2019. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyílván szeret így, meg tetszik így is neki. Nem arról van szó, de nagyon érdekli hogy mutatna rajtam. Van olyan, ami nekem is tetszene, csak kérdés, hogy megéri-e.
2019. szept. 1. 12:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve nem tervezem évekig így hordani, ha kipróbálom.
2019. szept. 1. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha világossabbat akarsz, akkor le kell szívni a hajadat, tehát kikopni nem fog.

Ha gyorsan nő a hajad, akkor 4-6 hetente festeni kell, legalább 10.000/alkalom lesz.

2019. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél parókát.


Szőkíteni akkor szabad, ha teljes szívvel akarod te is. Különben nagyon megbánod.


A szőke haj nem kopik ki. A szőkítés eltünteti a hajad színét, ahogy a hipó kiszedi a színt az anyagból.


A szőkítés roncsol. Szárít és töri a hajad, elvékonyítja. Hogy mennyire, ez akkor derül ki, mikor már megcsináltad. Nem lesz meg egyetlen festéssel, több alkalom kell, hogy kinézzen valahogy. A hajápoló cuccaidat is le kell cserélni hozzá, nem árt hamvasító ill. festett hajra való balzsamokat venni, különben sárga és fakó lesz.


Ha nem tetszik, vissza kell festeni az egészet barnára. Többször is, mert a szőkített haj ledobja magáról a festéket, és foltos lesz. A sok festésbe meg nagyon sprőd lesz. És ugye ez is pénz.


Nekem is sötétbarna az eredeti, és szőkítem évek óta, de én ezt akarom. Egy fütyi kedvéért sem váltanék, csak mert "megnézne úgy".

2019. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na igen ez tényleg sok macera így. Ennyit nem ér meg nekem sem a dolog. Egyébként a parokán en is gondolkodtam.
2019. szept. 1. 12:55
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%

Nem. A saját testemért én felelek és senki nem szólhat bele abba hogy mit csinálok vele.

Tájékoztasd a párodat hogy mivel járna egy ilyen hosszúságú haj kiszőkítése anyagilag és károsodás szempontjából, biztos abbahagyja a mondogatást. Gondolom fogalma sincs róla, azt hiszi hogy csak rákennél egy szőke festéket és annyi.

2019. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy ez macerásabb mint gondolja. De az igazság, hogy én sem tudtam hogy ennyire. Igazándiból pont ez a posztom lényege. Ő azt gondolja ez egyszerűbb ennél, én meg nem értek hozzá.
2019. szept. 1. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!