Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák! Befestenéte...

Szoptatós anyukák! Befestenétek/festettétek hajatokat?

Figyelt kérdés

Nem divatolni szeretnék, hanem őszülök ami nagyon zavar, hisz 24! éves vagyok. Doki azt mondta nem tudja bemegy -e a tejbe.

Babám 4 hós és csak tejcsit kap. Mit tennél ?


2011. márc. 23. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan festetheted semmi baj nem lesz nem fog a tejbe átmenni.Én is festetem, terhesség alatt is festettem.
2011. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindket gyermekemnel vegig a terhessseg es szoptatas alatt festettem a hajam. Sajnos en is rettenetesen oszulok, szoval nem divatozasbol csinaltam. Raadasul fekete a hajam, szoval csunya lett volna a lenoves.
2011. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem is elég sötét a hajszinem, és nagyon zavar. Be is festem köszi a bátoritást:)

A szobába nem fogok bejönni, itt a kislány, beszivná azt a büdi szagot:)

2011. márc. 23. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem régen valami tv-műsorban azt mondta egy orvos, hogy a ma forgalomban lévő hajfestékek semmilyen veszélyt nem jelentenek sem a terhességre, sem pedig a szoptatás alatt!

Úgyhogy nyugodtan festheted!:)

2011. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,de ha biztosra akarsz menni ,vegyél amónia menteset !
2011. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a Loreál casting festéket használom, nincs benne ammónia, terhesség alatt is és most is.
2011. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!