Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én borotválom a lábam meg a...

Én borotválom a lábam meg a hónaljam és szeretném ott lent is, de anyum szerint nem kéne és nem is engedi meg. Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
amikor én először leborotváltam nemis szóltam anyumnak. mert természetesnek tartottam, és higéniailag is sokkal jobb.
2010. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért, ellenőrzi?
2010. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem ellenőrzi csak pl néha benyit fürdőbe meg ilyenek.ha zárnám a fürdőt akk meg azt kérdezgetné h mér...:/ :D
2010. júl. 14. 09:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ... hány éves is vagy?Ez manapság természetes dolog és a te tested végülis.Szerintem fölösleges meggyőzni ... tedd meg és kész,idővel úgyis belenyugszik.
2010. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor ha meglátja sem tud tenni túl sokmindent, majd belenyugszik.


Zárd az ajtót, és ha megkérdezik, miért, mondd azt, hogy már elég idős vagy ahhoz, hogy magánszférád legyen, vagy valami ilyesmi, szerintem ez tök normális igény. Én olyan 12 évesen tiltottam meg anyumnak, hogy bemászkáljon kezet mosni, amikor zuhanyzom. :)

2010. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

és minek neki tudnia róla? meg milyen alapon tiltja meg? szerintem borotváld le, és mond meg neki, hogy ne jöjjön be a fürdőbe, mert zavar. főleg így nyáron nem lenne ízléses, ha a fürdőbugyiból kikukkantanak a göndör szőrszálak.. pfujj.


én amióta egyedül fürödhetek, megmondtam anyámnak, hogy ne jöjjön be, mert zavar, tiszteletben is tartja. mondjuk ő nem szól bele, hogy hol szőrtelenítek.


15/L

2010. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem engedi mert attól fél hogy lefexel valakivel és azért akarod. Nyugtasd meg,hogy nem erről van szó...... vagy igen?:D
2010. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg,hány éves vagy?Manapság már a 9 éves kislányok is borotválkoznak:DD Lehet,hogy azért nem engedi,mert nincs mit borotválni?Vagy elképzelni nemtudom.Ha meg lát meztelenül nemértem miért tiltja meg ha nagyon olyan...Én biztos nem hagytam volna ezt anyámnak,igenis állj a sarkadra!!! :)
2010. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi aválaszokat:Dsokat segítettetek:D
2010. aug. 23. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!