Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes szőke haj világosa...

Természetes szőke haj világosabb végekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Természetes szőke hajam van ami ilyen sötétszőkének nevezhető, inkább ilyen “sárgás” árnyalatú. Tehát nem az a szép szőke. Soha nem volt még festve vagy bármi más csinálva a hajammal egyedül ilyen 1-2 mosás után kiszedhető színező volt benne.

Régóta tetszenek az ombre hajak, viszont általában az barna hajból kivitelezhető jobban. Olyan kérdésem lenne, hogy ez mennyire lenne kivitelezhető az én hajammal? Úgy gondoltam hogy felül megmaradna a mostani hajszínem alul pedig ugye még szőkébb lenne. Ez mennyire megoldható? Egyáltalán milyen módszerekkel? Lehetőleg olyannal ami nem teszi tönkre mégjobban az egyáltalán nem tökéletes hajam. Illetve olyan kérdésem lenne még hogy mell alatt egx kicsivel érő hajbol lehet szép v alakot vágni? Vagy hosszabb kellene hozzá?



2019. szept. 5. 15:20
 1/2 anonim válasza:

Meg lehet oldani, a szőkének rengeteg árnyalata van, főleg ha középszőke a hajad, bőven akadnak még világosabb árnyalatok, ahol szépen látszana.


Módszer: vagy fodrász, vagy veszel hajfestéket, és felkened oda, ahol világosítani szeretnéd. Ha több hajfestékből (vagyis több világosabb színt szeretnél) akkor a legvilágosabbra kend fokozatosan a sötétet eloszlatva és kicsit belemasszírozva. Nézz tutorial videókat. :)


Nincs olyan hajfesték, ami nem teszi tönkre a hajat. De mivel tied eleve világos, nem fog annyira ártani, mintha pl barnára kennéd. De persze nem tesz jót a hajnak.


Szerintem lehet vágni, de ezt a hajvágásost krédést emghagyom másnak. :)

2019. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ohh bocsánat, első vagyok, sajnos siettem, ezért bocsi a helyesírási hibákért. :)
2019. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!