Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van allandóan borzalmas...

Miért van allandóan borzalmas fájó szinte kinyomhatatlan pattanás göb az államon?

Figyelt kérdés
Valakinek esetleg volt már ilyen? Állandóan az államon ilyen fájó göbök vannak és nem értem miért, az étkezésemmel minden rendben, sportolok is. Voltam bőrgyógyásznál is, aki felírt egy krémet aztán viszlát, nem tudom már mitévő legyek, mert nem csak esztétikailag zavar, hanem azért is, mert nagyon fáj

2019. szept. 6. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Akkor az már nem pattanás, hanem furunkulus vagy tályog lesz. A bőrgyógyászod meg egyszerűen egy sarlatán.
2019. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben nekem is ez volt a bajom. Általában 2-3 volt egyszerre, csak az államon. Ha egytől nagy nehezen megszabadultam, akkor két nap múlva jött egy új. Mindent kipróbáltam, aztán valahol azt olvastam, hogy nőgyógyászati probléma okozhatja ezt az állon. Semmi tünetem nem volt, de elmentem, és tényleg volt egy fertőzésem, mert felborult a pH-m, és egy bacinak, aminek jelen kellene lennie, nem volt jelen. Kaptam antibiotikumot, 2 hét alatt eltűntek az államról a cuccok és nem is jöttek vissza. Úgyhogy a saját tapasztalatom alapján azt mondom, menj el nőgyógyászhoz.
2019. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászt tudnám én is ajánlani, ugyanis az ilyesfajta pattanásosodást hormonzavar is okozhat. Legjobb lenne csináltatnod egy átfogó vérképet, mert ennek a hagyományos pattanásokkal ellentétben 90%-ban belső oka van, hormonok, gyulladás a szervezetben, allergia, stb.
2019. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!!
2019. szept. 7. 08:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is nőgyógyászhoz mennék, ha ő sem segít, akkor endokrológust keresnék.
2019. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha nem állon hanem orcán van, két oldalt szimmetrikusan?
2019. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Az is lehet hormonprobléma vagy egyéb miatt.


Nekem is így volt, 24 évesen elkezdtem pattanásos lenni(tiniként alig volt pattanásom), viszkettek, lilák voltak, semmi nem jött belőlük és nagyon fájtak. Nem múltak el egyáltalán.

Nagyon nehezen derült ki, hogy mi a bajom. Miután megműtöttek petefészek problémával, maguktól múltak el 2 héten belül a pattanások.

2019. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!