Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szüntessem meg az apró...

Hogy szüntessem meg az apró kinyomhatatlan pattanásokat?

Figyelt kérdés
már voltam bőrgyógyásznál is. amit adott nem segített. múltkor voltam kozmetikusnál aki kinyomta őket (egy ezután egy hétig fennmaradó lila folttal a következményeként..)... de nem tudok minden héten elmenni oda, és most megint kezdenek előjönni. mit tegyek? már elegem van!

2014. okt. 12. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Garnier 3in1
2014. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Balea pici 15 ml-es patti eltávolító gél. :) Olcsó és szuper!
2014. okt. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arcradírral,de igazából keress egy másik kozmetikust,mert tűvel érdemes.
2014. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tűvel csinálta a kozmetikus. Viszont néha érdemes beszélgetni is vele, mert én megtudtam, hogy az indokoltnál zsírosabb arckrém miatt jönnek ki. Hetente legalább érdemes radírozni, és parabénmentes arckrémet kell használni, ami tényleg a bőrnek való. Én a vízhiányos bőrömre száraz bőrre valót használtam és azért jöttek ki. Mióta erre odafigyelek, már nincsenek grízeim.
2014. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A VITAMINOS GYÓGYSZERT KÉRJ kúraszerűen szeded és nincs heg,nincs pattanás 100% és véglegesen eltűnnek
2014. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!