Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan tartós hajfestéket amivel ezt az árnyalatot érhetem el (sötét cseresznye)?

Figyelt kérdés

Ilyen kimosható festéket próbáltam, most szeretném tartóssal befesteni, de nemtudom melyik festék hasonlít a legjobban erre az árnyalatra:

[link]

[link]


2019. szept. 8. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Másfél éve ezzel festem a hajam, hasonló eredménnyel, mint amiket linkeltél;

[link]

2500 egy doboz, szóval elég borsos az ára, de a Rossmannban időnként le szokták árazni 1800 forintra. Viszont, tudnod kell, ez sem igazán tartós, hiába rendes hajfesték. Nekem hamarabb szokott kikopni a színe, mint hogy lenőjjön... de még így is a rengetet próbálkozás közül, ez valt be a legjobban. 3naponta szoktam hajat mosni, és így kb. 3-4 hét után már nem lilás, hanem kopottas vörös színű szokott lenni a hajam, egy két hétre rá pedig láthatóvá szokott válni a lenövés, de szerintem akkor már nagyon csúnya a hajam színe . Én tervezek is valami natúr barnára áttérni, mert sajnos nem tudom olyan idokozonket festeni, mint a natúr színeket, ha elkezd kikopni, csunya lesz (vörös).

2019. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!