Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete és sötét barna hajszín...

Fekete és sötét barna hajszín jól mutat egyszerre melír formájában?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hasonló hajszínek, nekem pont ez a lényege, nem akarok olyan rikítót, mint a szőke. Eredeti hajszínem is igen sötét barna, a világosabb árnyalatok rosszul állnak.

2019. szept. 7. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Fel sem tűnne. Max napsütéses időben. Így semmi értelme nincs.


A másik:a férfiak nem igazán tudják megkülönböztetni a barna hajat a feketétől.(max ha világos vagy középbarna) na most ebből kiindulva az emberek jelentős részének nem fog feltűnni, hogy melirozva van a hajad.

2019. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szép hatást keltene, főleg ha a világosabb szín keretezi az arcodat. Üde, napszítta hatást lehet vele elérni és nem fog műnek hatni.

Persze attól is függ, hogy hogy fog állni, hogy milyen tónusú barnát választasz, inkább vöröses, inkább karamellás vagy inkább hideg tónust. :)


ilyesmire lehet számítani:

[link]

[link]


Azt hozzá teszem, ha valakinek szép az eredeti hajszíne, nem őszül, akkor ne roncsolja a haját festéssel, hanem az eredeti haját próbálja meg szebbé, egészségesebbé varázsolni egy jó minőségű hajpakolással, hajvégápolóval, olajjal. Ez pénztárca és hajkímélőbb is :D

2019. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm, valóban gyönyörűek, ilyesmire gondoltam én is! :) Főleg a 2. tetszik!
2019. szept. 20. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!