Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem fogja be semmi a...

Alexa930 kérdése:

Miért nem fogja be semmi a hajtövemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éve festem a hajam, eddig nem volt gond, bármilyen színű vagy márkájú festékkel vagy színezővel festettem, nem dobta le, befogta szépen.

De 3 hónapja a hajtövemet semmi nem fogja be. Kipróbáltam Syoss-t, Palette-t, meg egyéb márkákat is. A hajtövemet olyan 3-4cmre viszont semmi sem fogja be. Próbáltam világosabbal, sötétebbel, egyszerűen semmi. A hajam világosbarna, kB 50%-ban ősz. Ez 16 éves korom óta így van, akkor kezdtem őszülni. De így mindig olyan, mintha le lenne nőve. Látszik, hogy ősz, egyszerűen undorító.

32 éves vagyok, szóval nem szeretnék így ki nézni.

Van bármi ötletetek, tippetek? Nagyon örülnék, ha segítenétek!

Köszönöm előre is!


2019. szept. 8. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz. Ilyen mértélű őszülésnél már kell a szaktudás.
2019. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajna nem engedhetem meg magamnak a fodrászt havonta. 😟 Itt nagyon sokat elkérnek egy festésért.
2019. szept. 9. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél fodrászkellékesben festéket, ne drogériás szrt.
2019. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!