Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászom lebeszélt a...

A fodrászom lebeszélt a fekete hajfestékről, mert aztmondta, nem kopik ki sohasem, csak lenől, és hullhat is a hajam tőle mert kátrány van benne. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Barna hajam van és nem szeretem, irtó jólállna a fekete haj, már megis vettük a fekete festéket (kékesfekete garnier color and shine hajszínező krém). Én be fogom festeni de azért szeretném tudni hogy tényleg igaz amit mondott? a flakonra az van írva h 28 hajmosás után kikopik..

Köszi a (lehetőleg normális,köszi)válaszokat előre is!


2010. júl. 14. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A fekete általában tényleg nem szokott kikopni teljesen, hiába 28 hajmosásos. Hajhullást is előidézhet, de nem mindenkinek, csak pár embertől hallottam ilyet. Ha egészséges a fejbőröd, nincs allergiás reakció, akkor sztem nem hullik.
2010. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell keserítselek. Hiába vettél színezőt, nem fog úgy kikopni, mint egy barna, vagy vörös, a fekete nagyon agresszív. Hangyasav van benne, amire a legtöbb ember érzékeny. Tapasztalatból beszélek, nekem is tetszik a fekete, voltam is, de nagyon hullott tőle a hajam. Persze a Te döntésed, de nagy a valószínűsége, hogy problémát fog okozni és amikor szabadulnál tőle, nehéz lesz.
2010. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha hullik a hajam az visszanő ami kihullott? iszonyatosan sok hajam van most vágattam tépettem ritkítottam. nemtudom most akkor mi legyen. más szín nem áll jól nekem. a fodrászom aztmondta h max 1-2 tincset fessünk be próbailag. ha befestek pár tincset akkor ugyanaz lesz a hajam reakciója mintha az egészet befesteném (pl. h tudjam h hullik-e tőle a hajam stb.)
2010. júl. 14. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:

hát nekem is elég dús hajam van és voltam is fekete (palette) és elég gyorsan lenőtt és ki is kopott, gyorsabban mint a vörös (kallos) és nem hullott a hajam sem

szerintem jó ötlet csak pár szálat befesteni és ugyan az lesz a reakciója a hajadnak, mintha az egészet befestenéd

a füled mögé egy picit rakhatsz a festékből és ha nagyon csúnya lesz tőle akkor allergiás vagy

2010. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké köszönöm..
2010. júl. 14. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.Én nemrég festettem be a hajam feketére,mindenki mondta,hogy hullani fog tőle,nem ajánlották.Én mégis befestettem és semmi baja a hajamnak.Nem hullik,szép,csillogós,egészséges még mindig.Amúgy énis ilyen 28hajmosásig tartóval festettem és már látszik,hogy kopik ki.Most olyan 10.hajmosásnál lehetek kb. :D Jó ötlet,hogy csak pár tincsen próbálod ki.Sok szerencsét hozzá :)


15/L

2010. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is először fekete hajszínezővel próbálkoztam, és nekem kikopott barnára. :)

2010. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csaj tesómnak irtóra hullik. mondjuk ő nagyon sokszor festette , mára már nyúlik is a hajvége mint egy rágó , vagy 3 centit és visszaugrik :D olyan mint a gumi.
2010. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!