Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Légiósoknak mindenhol szőrtele...

Légiósoknak mindenhol szőrteleníteni kell? Mivel teszik ezt?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kíváncsi vagyok hol hallottad ezt a hlyeséget
2019. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne???
2019. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért gondolom így mert ők katonák, például a nagyon szőrös melkasnál nem mindig tudja újraéleszteni gép az embert,ápoltnak kell lenniük mivel van olyan szerintem ahol a szőr eléggé zavaró tud lenni,meg szerintem ott az ápoltság elvárás.
2019. szept. 9. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Akit valóban terepre küldenek, bevetnek valahol, annak van nagyobb baja is a szőrnél :D Az ápoltság, tisztaság meg nem a szőrtől függ. Ha nincs x napig lehetőséged fürdeni, akkor ugyanolyan koszos leszel, akár van szőröd, akár nincs.
2019. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A légiósok még véletlen sem szoktak szörteleníteni, söt az ápoltság sem kifejezetten követelmény, ott egész másra helyezik a hangsúlyt.
2019. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi baromsagot is regen hallottam igy egybe osszehordva, kedves kerdezo. A felsorolt okok egyike sem valos, harcteren egyfelol nincs defibrillator, masfelol simat atut a szoron keresztul is. Az apoltsag meg nem a teljes testborotvalasnal, hanem a rendszeres tisztalkodasnal es ruhazat-valtasnal kezdodik.
2019. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó ezt mind értem,de amikor nincsenek akcióban ha nem ilyen nagyobb ünnepségeken vannak jelen csak nem mehetnek igénytelenül?
2019. szept. 9. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7: Te ünnepségekre meztelenül jársz? :D Vagy hogyan derül ki, hogy valaki szőrtelen vagy szőrös?

Attól nem lesz senki igénytelen, hogy férfi létére szőrös a lába, vagy a mellkasa. És ezek a testrészek normálisan felöltözve nem is látszanak ki.

2019. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Haj és szakáll. De bevetésen még ennyit se. Eléggé sokadrendű kérdés a testszőrzet mennyisége. Nem medencés partira járnak :D
2019. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8%

[link]


Nem mond hülyeséget, guglizzatok rá: defibrillators chest hair


Kérdező, csak légióssal járnék, ha ez kötelező lenne.

2019. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!