Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen kezdtétek el...

Hány évesen kezdtétek el szőrteleníteni magatokat?

Figyelt kérdés

Most a lányok válasza érdekel...arra lennék kíváncsi, h hol, hány évesen kezdtetek borotválkozni/gyantázni/epilálni

Légyszi így válaszoljatok pl.: hónalj-x évesen


Amikre kíváncsi vagyok :comb, bajusz, köldök alatt has(inkabb ugye a szőrösebbek...), és odalenn...



2019. máj. 1. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

hónalj és láb 11

punci 12

kar és alhas 16

2019. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A combomat, bajuszomat és a hasamat is szőkíteni próbáltam először, több kevesebb sikerrel.

Aztán olyan 15-16 éves koromban kezdtem gyantázni a bajuszomat, meg nyáron a hasamat. Meg időnként nyáron leborotváltam a combomat is. Ez még most is így van (22 vagyok), a combom meg a hasam most is szőrös például.

Intim részen először a bikinivonalat borotváltam, amikor már kilátszott. A fazonraigazítással akkor foglalkoztam először, amikor barátom lett 16 évesen, de amúgy azóta is csak egyszer volt teljesen leszedve, és annyira idegen látvány volt, hogy azóta sincs rá igénye egyikünknek sem.

Nekem még a karom szőrösebb, azt 14-15 éves koromban epiláltam le először.

A lábszáramra és a hónaljamra nem emlékszem, az hamarabb volt.

2019. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Hónalj,láb 11 évesen,de akkor még csak nyárra szedte le anya krémmel.13 tól aztán a teljes láb, tehát comb is,kar,intim, has,bajusz. Sajnos szőrösebb tipus vagyok.
2019. máj. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen kezdtem el úgy kb mindenhol(láb, kar, punci, hónalj), most 19 vagyok és egyáltalán nem borotválkozom. Egyrészt világos a szőröm, és nem szeretem a vele járó procedúrát.
2019. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
8. ballagás előtt láb,kar,hónalj,bajusz,aztán nyáron az intim részt és a hasamat, fenekemet is. Tehát 14
2019. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
100%
Hónaljat és lábat 15 évesen, intimet akkor csak ollóval vágtam rövidre, később kezdtem el borotválni. Bajuszt, kart, combot sosem borotváltam, azok csak szőke pihések.
2019. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Hónaljat már talán 9 éves korom körül kezdtem borotválni. Láb volt talán 11-12. Először gyanta, azóta epilátor/borotva. Combot azt ritkán szoktam csak leborotválni. :D Nem hordok sok olyan ruhát, ahol látszana a combom, plusz ott nem annyira szőrös. Bajuszt azt 16 éves koromban gyantával. Köldök alatti hast pedig 13-14 éves koromban borotvával vagy csipesszel. Bikinivonalat szoktam csak rendesen leborotválni, azt kb. 14 éves korom óta.
2019. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Láb térdig és hónalj 14 körül.

Intim és láb végig 19, mikor barátom lett, előtte odalent csak a bikini vonalat pl.strand előtt.

Máshol nem szükséges nekem, igazából a combomon is alig látszik ha szőrös, de azért leszedem onnan is.

2019. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, megnyugtattatok:)
2019. máj. 2. 22:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Rajta kedves kérdező,most már Te is írd le!
2019. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!