Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kifejezetten jó ősz haj...

A kifejezetten jó ősz haj fedéssel rendelkező hajfestékek jók lehetnek nagyon világosra (inkább már fehérre) leszított haj megfestésére is?

Figyelt kérdés
Fodrász elcseszte a hajam és azon gondolkodtam, hogy mivel az ősz hajat elfedni erős festék kell ezért talán a nagyon világos hajat is begogná, mert most ledob minden féle festéket.Ja és még annyi, hogy a fehérből egy természetes hatású világosabb szőkét szeretnék elérni.Szerintetek ez így lehetséges vagy milyen egyéb festékkel kéne inkább próbálkoznom?

2019. szept. 12. 03:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Palette természetes világosszőkét ajánlom.
2019. szept. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nincs semmi pigment a hajadban, ezért első körben vissza kellene pigmentalni. Utána lehet normálisan is festeni.


Én úgy csinálnám, hogy színezővel befestenem és 1-2 nappal később meg a kívánt színre.

Viszont azért vigyázni kell a szinezokkel, mert pl a palette color sampoo sokkal sotetebbre fogja be. A vilagosabbakkal talán nincs gond, de a dioszoketol sotetebbekkel ez a helyzet. Ha van a közelben fodraszkellekes, akkor inkább onnan vegyél festéket.

2019. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Utolsó már egy jó pár hónapja festem fél tartós (semi-permanent) hajfestékkel és most ilyen piszkos szőke színű a hajam úgy hogy fakult az alatt az 1 hónap alatt amióta utoljára festettem.Szerinted így már rámehetek a kívánt színnel, mivel már van benne valami szín vagy mindenképpen fessem be újra, hogy a friss színből szőkítse ki?
2019. szept. 12. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne még egyszer megszínezni. 1 hónap azért sok.
2019. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszod :).
2019. szept. 12. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!