Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismer valaki olyan fodrászt,...

Ismer valaki olyan fodrászt, aki kifejezetten divatos fiatalos frizurákat készít?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én olyan fodrászt keresnék, aki "trendi" és naprakész hajvágásilag, látja hogy mi állna jól az arcomhoz, és nem fog olyan 80as évek stílusú hajat beszárítani nekem,mintha anyukám vitt volna el fodrászhoz:) lehetőleg a belvárosban valamerre! köszi!

2018. dec. 29. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A fodrászok azt csinálják, amit mondasz nekik. Önkényesen nem fognak másmilyen hajat vágni/szárítani neked, mint amilyet kértél. Innentől kezdve nem tudom, mi a probléma...
2018. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hasznos választ,nyilván azért tettem fel a kérdést mert voltam pár olyan fodrásznál aki nem olyan frizurát készített mint ahogy én szerettem volna és tudom hogy ezzel vannak így jópáran,innentől ha nem tudsz tanácsot adni akkor mi értelme kommentelni:)
2019. jan. 1. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért, honnan tudjam, hogy esetleg te nem voltál elég határozott?
2019. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fodrász, akkor az olyan. Javaslatokat tesz, de Te döntesz.
2019. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!