Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha a szemhejfestek fent...

Baj ha a szemhejfestek fent marad szoli kozben?

Figyelt kérdés
Minden mast leszoktam mosni illetve altalaban csak alap sminkkel megyek. De holnap szoli utan programom lenne ezert gondoltam hogy azt nem mosnam le hogy ne kelljen ujra csinalni.
2019. szept. 13. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, az halálos
2019. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az intelligens valaszt:D azert kerdeztem mert valahol azt olvastam hogy nem tesz tul jot az arcnak.
2019. szept. 13. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják bele égeti a bőrbe a sminket. Én nem kockáztatnék
2019. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az alapozóról tudom, hogy igen, beleég az arcbőrbe, nagyon csúnya lesz, és szerintem a szemhéj is így működik raa ott vékony a bőr. Egyszer ha megteszed, szerintem nem lesz gond.
2019. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, kicsit késve válaszolok, de ne halgass a többi vészmadárra, egy alkalomtól nem lesz semmi baja a bőrödnek, beleégni meg pláne nem fog :)
2019. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!