Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mennek eloszor szolizni...

Most mennek eloszor szolizni de azt nem ertem, hogy ha csak siman befekszek egy helyzetbe es a vegeig ugy maradok akkor is teljesen lebarnulok vagy helyzetet kell valtoztatni kozben? Normis valaszokat kerek

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell helyzetet változtatni,de ha gondolod félidőnél fordulj a hasadra.Amúgy az álló szoli pont erre lett kitalálva,ott egyeneltesebben ér az UV,tudom javasolni:)
2016. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dorcimanó válasza:
Érdemesebb állószoliba menned mert ott tudsz közben mozogni. Ha fekszel es nem forogsz fehér helyek maradnak. Ráadasul ki tudja ki fekudt elotted, mennyire takaritanak jol,stb. Az állóba pedig van benn fenti kapaszkodó is meg oldalt is igy tudsz mozogni. Én táncikalni szoktam a zenére es igy tökéletesen egyforma a szinem. A szemed pedig ki ne nyisd mert bevörösödik! Mielott megnyomod a start gombot fogd meg az egyik kapaszkodót es a gomb megnyomasaval azonnaz csukd be. Ha lejart csak akkor nyisd ki. Eloszor max 4-6percre mennj!
2016. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oke koszonom:)
2016. febr. 20. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Akinek lóg picit (vagy nagyon) a cicije, annak az állóban világos maradhat alatta. A fekvőben is lehet helyezkedni úgy, hogy érjen a fény mindenhol - pl. fej fölé tenni a kezeket. Mindegyiknek van előnye-hátránya.
2016. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!