Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndörhajam van, hogy ápoljam?

Göndörhajam van, hogy ápoljam?

Figyelt kérdés

Sose lesz olyan igazán szép. Gyakran ugy 'felpuffad' xdd szétjön, és mire hazaérek ugynézek ki, mintha kifésültem volna, vagy belenyultam volna az áramba.

Néha ha a hajam úgy gondolja, akkor tud szép lenni, de ez ilyen havi egyszer jön össze, akkor is itthon vagyok 😂


Gliss Kur sampont és balzsamot használok, a feketét, egy botanic terapys hajpakolást a ricinus olajat, és egy baleas hajolajat (amit vizes hajra kell felvinni)

De nem tudom már, sose marad szép göndör :(


2019. szept. 14. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én természetes összetevőjű termékeket ajánlok, mert az segít, hogy ne legyen olyan ... boglyás, tudod.

Samponból a kedvencem a Yamuna levendulás samponja, balzsamból van több is, garniernek van egy nagy tégelyes hajpakolása ami jó, vagy akár a beauty&planet balzsamok. Ezután ami még segíthet az a fixálás. Valamiféle hajzselé ami nekem segített, ebből is a természetes fajta, én az Alverde Styling-gel-t használom most. Egy próbát megér:)

2019. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🤗
2019. szept. 15. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem neked valószínűleg a styling résszel (, vagyis annak a hiányával) lehet gondod.

Ez a videó szerintem meglehetősen jó tanácsokat ad. Sőt, a hölgy csatornáját is úgy teljes egészében ajánlom.:

https://www.youtube.com/watch?v=pMV8JHS6HCA

2019. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!