Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan keratinos hajkezelés...

Van olyan keratinos hajkezelés ami nem egyenesíti ki a hajat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem göndör hajam van, és szeretem hogy ilyen, nem akarok egyenes hajat. Viszont nagyon nagyon kétszál, és gyenge, és nem akar nőni sem, valamint hullik...szóval katasztrófa. Kíváncsi volnék, hogy esetleg segíthet e a hajamon, esősítheti-e a keratinos hajfeltöltések, de úgy hogy lehetőleg ne alakítsa át a hajszerkezetemet. Van ilyen? Vagy feltétlenül mindig hajvasalóval csinálják?


És ezek az anyagok mennyire károsak? Természetes anyagokkal dolgoznak egyes fodrászatok?


Még egy plusz: Ha Debrecenbe tudtok ilyen fodrászatot, kérlek írjatok:)


Köszönöm a válaszokat! :)



2019. szept. 15. 16:19
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ha nem is feltétlenül keratinos, de másfajta hajszerkezet javító kezelések vannak.

Debrecenbe a Smaragd szepsegszalonba Katona Andi csinál ilyeneket úgy tudom.

2020. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!