Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Savas hámlasztás tapasztalatok?

Savas hámlasztás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tényleg megéri az árát? 31.000 lenne 7 kezelés. Pattanás utáni halvány piros foltjaim vannak csak, azt szeretném csak eltűntetni.
2019. szept. 19. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Én sokaltam a pénzt érte, ezért megpróbálkoztam házi módszerrel. Annyi az egész, hogy arctisztítás után, egy karika citrommal bedörzsöltem az arcom, hagytam megszáradni, utána vékonyan belentem sudocremmel. Hétvégente napi kétszer csináltam ezt, reggel és este. Két hét után jelentősen elhalványultak az erősebb foltok is, 1-1,5 hónap után teljesen eltűntek.
2019. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ki fogom próbálni. A citromlevet akkor le se mostad mielőtt rákented volna a sudocremet?
2019. szept. 19. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
De igen, miután megszáradt nagyon hideg vízzel leöblítettem és utána kentem be nagyon vékonyan. Az első két hétben naponta csináltam lefekvés előtt, hétvégén kétszer, mert nekem volt sötétebb foltom is, de amint feltűnő volt a javulás, utána már csak heti 3-4 alkalommal csináltam. Nappal pedig azért használtam fényvédő krémet, mert végülis ez is gyümölcssavas történet :)
2019. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Javaslom a skinsmart.hu-t. Ott a bortipusodnak és a problémádnak megfelelően tudsz választani hamlasztot és még egy csomó tippet is elolvashatsz.
2019. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:

Én is skinsmartot javasolnám.


G&G hámlasztók jók.

2019. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!