Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt már valaki ilyen...

Használt már valaki ilyen Penny Marketben vett 3in1 "ápoló" tisztítókendőt? Mik a tapasztalatok? És mi az az "allantoin"? Milyen vegyszer?

Figyelt kérdés

Csak mert az van ráírva érzékeny bőrre ajánlott holott mégis csípi a szemem mint a veszedelem.

Érdekes szaga is van.

Kérdés mivel van átitatva.


2019. szept. 7. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Az allantoin nem vegyszer!

Termèszetes növènyekben is megtalálható.

Lehet azért csípi a szemed, mert nem arra való hogy a szemkörnyékeden hasznàld


[link]

2019. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miért, szerinted mire való?

Takarítani??? 🤨 Idióta.

Milyen hülye felvetés ez.

2in1 ápoló tisztítókendő!

Akkor ne írják rá hogy "érzékeny bőrre"!

Ez olyan mintha a popsitörlő csípné a baba fenekét, azért az is durva lenne.

A szembőr is ugyanolyan bőr mint ami az arcon van, csak vékonyabb, mellesleg akkor az arcomat is csípnie kéne!


Nem tudom ki vagy és hogy jutott egyáltalán ilyesmi eszedbe de jó nagy ökörség, hát sminkszedésre is ELVILEG alkalmas! Nem tudok képet csatolni róla de megmutatnám melyikről van szó, könnyebbek kedvéért, h lásd, nem Pronto bútortisztítókendő.

2019. szept. 14. 14:39
 3/3 A kérdező kommentje:

*Rosszul írtam: 3in1

Nah...de tök mindegy!

Szemkörnyékre vagy nem a szemkörnyékre, de inkább oda használom mint a puncimra!

Pedig a szagából ítélve az allantoin vegyszernek tűnt első "szaglásra".

Mondom, megszagoltatnám veled h te is érezd milyen furcsa szaga van!

Mondok egy példát: A kamillának is jellegzetes illata van, ha azzal van átitatva valami, felismerem.

Ha annál is furcsa illatot éreznék, meglepődnék, sztem a nevezett allantoinnak sem ilyen illata van. Hoppá.

2019. szept. 14. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!