Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik villanyborotva lenne a...

Melyik villanyborotva lenne a tuti? Szakál, orr, zacsi és ánusz szőr nyírásra keresnék valami tutit.

Figyelt kérdés
Philips vanbléd elég szar.

2019. szept. 20. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Villanyborotvát kevésbé javaslok,de ha már mindenképp ilyet szeretnél, a Braun típusúak SZVSZ a legjobbak.
2019. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom mi bajuk van az embereknek az elektromos borotvával. Én 14 éves koromban kaptam ajándékba egy körkésest (Philips S1100, nem pontosan ez a modell, mert ez már újabb, de kb. ugyanúgy néz ki), és azóta azt használom... most 27 éves leszek, és minden nap borotválkozom. Havonta egyszer kiütögetem belőle a szőrt, évente kb. egyszer meg teljesen kitisztítom. Kést se cseréltem benne. Ja és körszakállam is van, azzal vágom azt is.

Szóval nem olyan rossz azért :)

2019. okt. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!