Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bemehetek egy fodrászatba...

Bemehetek egy fodrászatba azzal, hogy otthon levágtam a hajam és szeretném, ha egy kicsit kiigazítanák?

Figyelt kérdés

Nem néznének hülyének? :D Amúgy nem rossz a hajam, egész jól levágtam, de mégis más lenne, ha egy fodrász itt-ott megigazítaná.

Meg szerintetek azon tud segíteni, hogy felkunkorodik a vége? Amikor hosszabb volt, akkor nem volt vészes, de amint rövidebbre vágom (váll fölé érő), mindig ez történik és már megőrülök tőle :/ Szóval ezzel tud valamit kezdeni egy fodrász? Tud adni valami tipet, hogy hogy egyenesítsem ki a végét (napi szintű hajvasalás nélkül)?


2019. szept. 24. 10:42
 1/5 qborka ***** válasza:
100%

Simán, de ne hidd, hogy attól olcsóbb lesz, mert Te már hozzányúltál.


Egyenesre is lehet szárítani, nem kell feltétlen hajvasaló.


Talán Lafferton annak a fodrászatnak a neve, amelyik direkt úgy reklámozta magát facebook-on, hogy elrontott hajat hoznak helyre.

2019. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy olcsóbb lesz :D Nem azért vágtam le, hanem mert legtöbbször eleve magamnak vágom. :)
2019. szept. 24. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem igazán értem a dolgot.Ha jó lenne,hogy fodrász is hozzá nyúl akkor minek teszed tönkre otthon magadnak?
2019. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért lenne tönkretevés, hogy levágom magamnak?

Amúgy azért csináltam, mert sosem sikerül olyan fodrászt találnom, aki pont olyan hosszúra vágja, ahogy szeretném, mindig vagy túl rövid, vagy túl hosszú lesz. De így most nem az, pont jó, csak egy-két apróbb igazítást szeretnék rajta.

2019. szept. 24. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Lafferton helyett a biohair is megteszi
2019. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!