Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösesbarna festett hajat a...

Vörösesbarna festett hajat a Syoss Lightener 13-5 le tudja szivni szep szokere?

Figyelt kérdés
Termeszetes sotetbarna hajam be lett festve vilagosabb voroses barnara. A Syoss Lightener 13-5 ki tudná szőkíteni szépen? Esetleg valakinek van tapasztalata ezzel a termékkel? Köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 25. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Narancssarga v zold lesz, inkabb menj el fodraszhoz.
2019. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szép biztosan nem lesz.
2019. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha eleve sotet a hajad, haaat, nem tudom. Raadasul gondolom mar ra lett szokitve hogy vilagosabb lehessen, ihlgy konnyen tonkre is mehet.

En szinten syoss lightenerrel ki tudtam szedni az amugy vilagos hajambol a kozepvoroset es szoke lett, de elotte nem volt szokitve.

En lehet megprobalnam, de max egyszer es nagyon betartva a hatoidot, es a biztonsag kedveert vennek elotte egy doboz festeket ami az eredeti hajszineddel megegyezik.

2019. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Syoss egy igen rossz választás tapasztalataim szerint. Az én szőke hajamon csibesárga lett a hamvas árnyalata. Neked még rosszabb lenne, ha tippelni kéne valami rézszín lesz belőle max. Jobb lenne fodrászra bízni de ha nagyon nem akarod akkkor szőkítőporral szőkítsd ki aztán fesd be a kívánt árnyalatra egy fodrászkellékes normális festékkel. Nem lesz drágább mint egy doboz túlárazott syoss.
2019. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!