Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az amúgy is szőke festett...

Ha az amúgy is szőke festett hajamat syoss lightenerrel világosítom rögtön utána egy színt is rá lehet festeni?

Figyelt kérdés
Vilàgosabb szőkèt szeretnèk ès ha jòl tudom a lightener egy sàrgàs nyers szìnt ad, arra kellene egy szìnt festeni. De lehet rosszul gondolom?

#hajfestés #Syoss #szőke #vilàgosìtàs
2017. dec. 7. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Nem rossz indulatból, de szerintem a szőke tipikusan az a hajszín, amit nagyon csúnyán el lehet rontani és látszik ha otthon volt mókolva.

Én is itthon festem a hajam, de amikor szőke voltam kénytelen voltam fodrászhoz menni, ha itthon festettem nem lett szép.

És nem is olcsóbb otthon festeni, ez a syoss lightener is kb 1500, veszel belőle 2-3 dobozzal, hogy biztos elég legyen+ hozzá még 2 doboz festék..

Inkább a fodrászra szavaznék.

Egyébként próbáltam már , hogy a kérdésre is válaszoljak.Valóban jól világosít és érdemes ráfesteni utána színnel, hogy szép legyen, ne hagyd úgy.

A sárga szín szerintem attól függ milyen a hajad és meddig hagyod rajta.

De mondom, szerintem bízd inkább fodrászra a szőkét.

Barnát lazán festenék és festek is itthon, de a szőkét nagyon el lehet rontani.

Amúgy a krémmánia.hu oldalon rengeteg vélemény van erről is, olvasgasd őket, hogy kinek milyen lett. Van akinek bevált, van akinek nagyon rossz lett

2017. dec. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet igen.
2017. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!