Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem barnul a lábam és...

Miért nem barnul a lábam és mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Rendszeresen napozok itthon kora délutánonként és a karom, a vállam, a dekoltázsom gyönyörűen lebarnult már, de a hasam és a lábam épp csak egy icipicit lett sötétebb, fehér, de nem hófehér. Úgy szeretnék szép barna lábakat, de nem tudok mit csinálni. Miért nem barnul és mit csináljak vele szerintetek??
2010. júl. 15. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van, ha nem baj, akk figyelem a válaszokat én is. =)
2010. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én amikor kiülök napozni rendszeresen bevizezem a lábam és így jobban barnul =D
2010. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem is mindig ez bolt a bajom, aztán már régebb óta úgy napozok hogy ilyen ablaktisztítós fkalonból nyomom rá a fizet, meg minden tstrészemre és eléggé meglátszik... Szerintem hatásos
2010. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem az önbarnítós-testápolótól barnult be. :D
2010. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is úgy csinálom, ahogy a 3. válaszoló, csak nem éppen ablaktisztítós flakonnal:D ahogy megszáradt rajtam a víz, már fújatom is le újra:)
2010. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kipróbálom, köszönöm :)
2010. júl. 15. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!