Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet, hogy egyszerre...

Hogy lehet, hogy egyszerre vannak vékony és vastag hajszálaim?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondták, hogy vékonyszálú hajam van. De már egy jó ideje észrevettem, hogy egyre több sötétebb, vastagabb hajszálaim vannak. Egyébként családban jópár vastagszálú hajú rokonom van. Mitől lehet ez? 17/L

2019. szept. 27. 17:01
 1/3 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy ezek a hajszálak elég erősek és nagyon nehezen szakadnak.
2019. szept. 27. 17:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínű azért , mert a vékonyabb hajszálaid , még nem újúltak meg. Azaz nem hulltak ki jó hosszú ideje , csak ezután fognak .Abban a szakaszban járnak , hogy bármikor meglazulnak és kihullhatnak .persze ez nem egyszerre következik be hanem szépen lassan. Ettől nem kell megijedni , teljesen normális dolog. Egy hajszál nem örök életű.

Az erősebbek meg már egy kihullott hajszál pótlásaként nőttek ki.

Nekem is így van egyébként. És én is észre vettem már ezt , korábba így már utánna olvastam a témának.

2019. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És akkor ezek a hajszálak vastagok maradnak, vagy el fognak vékonyodni? Mert vannak a fejtetőmnél ilyenek, de előfordul, hogy egy tök hosszú, vastag hajszálat találok.
2019. szept. 27. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!