Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha vékonyszálú,...

Mit csináljak, ha vékonyszálú, de dús hajam van?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt lehet olvasni, hogy a vékonyszálú haj az ritka. De az enyém elég dús, és állandóan kócos, kifésülés után akár öt perccel is. Levágatni nem akarom, éppen növesztem. Mit tegyek ilyen helyzetben?

2019. szept. 22. 10:30
 1/8 A kérdező kommentje:
És még kifelejtettem, hogy elég hamar meg szokott törni a vége.
2019. szept. 22. 10:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Át kell ritkíttatni. Nekem kb 2 embernyi hajat szednek le ilyenkor a fejemről és még mindig van bőven. Ilyenkor könnyebben kezelhetőbb.
2019. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha ritkítom, akkor meg ritka és vékonyszálú lenne, ami még rosszabb.
2019. szept. 22. 10:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ajj nekem is ilyen:( és olyan az állaga(főleg hajmosás után) mint valami vatta. Szóval engem is érdekelnek a válaszok:))
2019. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem igazán lehet dús hajad,ha 1x fodrász által átritkítva már ritkás.


Nézd, nekem vékony szálú,dús hajam van. És a fodrász annyit ritkít belőle, amennyit tud.(értelemszerűen nem szedi túl) Ennek ellenére is marad a fejemen annyi,hogy nem (tűnik) ritkás(nak). Sőt!

Nekem ritkítás után kezelhetőbb,lazább. De ahogy visszadúsul(elérnek egy bizonyos hosszt a levágott hajszálak) onnantól kezdve gyorsabban zsírosodik,lelapul, kezelhetetlen. Fésű akad benne,szaggatja.


Ha nem tetszik a válaszom, kérdezd meg a fodrászt legközelebb, hogy neki mi a véleménye és mit ajánl.

2019. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából a fodrász nekem is mondta a ritkítást, de én soha nem mertem belemenni, max pár évvel ezelőtt, mostanában csak a legvégéből engedek vágatni. De talán tényleg jobb lenne úgy
2019. szept. 22. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a ritkítás nagyon lapította. Ténylegesen kevésnek tűnt a hajam. Én vettem kíváncsiságból egy trimmert, amit havonta egyszer áthúzok a hajamon, levagdossa a kiálló hajvégeket. Így puha, selymes lesz, nagyon megérte szerintem. Emellett egyenesre szoktam szárítani, vagy max néha vasalom.

Nyár közepére kezdett nagyon tönkremenni a hajam, mintha szétszáradt volna az egész szalmakazal. Ahhoz képest most gyönyörű szerintem. (sampont, balzsamot is váltottam) Még mindig van hova fejlődni, de már sokkal jobb, mint volt.

2019. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És utolsó, te milyen sampont és balzsamot használsz? Amúgy nekem szerencsére nem kell vasalni, alapból elég egyenes, de szerencsére van egy kis tartása magától.
2019. szept. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!