Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt még olyan lány akinek...

Van itt még olyan lány akinek "kócos" a haja és nem teljes göndör hanem csak a vége kunkorodik fel (és nagyon dús)?

Figyelt kérdés
A én hajam kb. ilyen, vasalom de nagyon nehezen,milyen hajvasalót ajánlotok? Vagy hogy lehet rendesen,szépen kivasalni(valami házipraktika)?
2010. júl. 15. 17:47
 1/2 anonim válasza:
nekem is ilyen hajam van:) én remington hajsütővasat használok, hozzá L'orealos hővédő hajvasaláshoz való krémet, védia hajat és nem szálazik a vasalástól, hanem szép fényes és sima lesz:)fontos, hogy a hajat minél vékonyabb tincsekbe vasald, úgy szebb lesz
2010. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én használok ilyen egyenesítő krémet, gliss kur asian straight. nem kell kimosni a hajból, és nekem sokkal kezelhetőbb a hajam, nem áll ki összevissza. imetec hajvasalóm van, de 1-2 óra múlva már oldalt nem egyenes, így lakkozom, amit esténként kifésülök. szóval a legjobb megoldás szerintem a hajlakk, de csak a problémás területekre fújom.
2010. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!