Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Mit szerettek? Egy lány...

Fiuk! Mit szerettek? Egy lány ha termésetes sznű a száj vagy rózsaszín, göndör haj egyenes haj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 17:17
 1/6 anonim válasza:
100%
mindkettőt úgy ahogy van!néhanapján persze a göndör hajat is ki lehet vasalni, a szádra pedig egy kis fényt rakni :)
2011. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ne ide írd ki ezt a kérdést, ha szeretnéd, hogy tényleg fiúk válaszoljanak rá, ez nem egy pasis kategória. Talán a szerelem, szexet több fiú nézi, mint ezt!
2011. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
ritkán azért ide is eljutunk! :D
2011. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ha nem tetszik ne nézd-,-

ennyi.szánalma sh ilyen emberek vannak akik mindnebe csak a hibát látják..

2011. febr. 17. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Amúgy értelmesebben is fogalmazhattál volna.
2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Te teljesen félreértettél, csak jó tanácsot akartam adni, hogy több választ kapj a kérdésedre, mert általában mindenki bizonyos kategóriákat olvas csak. Ezzel lehet trükközni, úgymond, hogy az autó motor, meg a szerelem szex, stb...kategóriákat inkább fiúk és férfiak olvassák, a szépség, divat, meg baba mama meg inkább nők, illetve anyukák. A kategória besorolásod jó, csak itt kevesebb fiú leselkedik,ha tőlük várod a választ, biztos, hogy kevesebben fognak válaszolni, mint, ha nem ide írnád ki, ezért írtam ezt, tényleg segítség szempontból.

Nem gondolom, hogy félreérthetően írtam volna, nem tudom, miből gondolod, hogy piszkálni akartalak, köszi.. pf....ez van, így jár, aki segíteni akar.

2011. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!