Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör haj szakértők! Szerinte...

Göndör haj szakértők! Szerintetek ez a Claudia vámpír-féle frizura hülyén áll egy egyszerű halandón?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Ilyesmi göndörségű és hosszúságú hajam van, és azon gondolkodtam, hogy hasonló frufrut vágatnék hozzá. Vajon ez rajta csak azért áll jól, mert alapból is szép, és a frizura maga gagyi? Vagy máson is jól nézhet ki?


Fotót nem rakok ki magamról, de nekem is Kirsten Dunsthoz hasonlóan széles fejem van, csak nyilván nem vagyok olyan szép.


Valakinek van/volt hasonló rövid frufruja göndör hajhoz? Jól áll(t)? Tetszene ez a haj, de nem merek belekezdeni, félek hogy rossz lesz. Mit tanácsoltok?



2019. szept. 30. 01:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik,de nyilván nem én hordanám hanem te,szóval ne foglalkozz senkivel vágj bele,ha neked tetszik az már siker.
2019. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem göndör a hajam, mondjuk nem pont ilyen, mint a képen, de van frufrum. Én imádom a frufrumat, nagyon sok oldalú. Ha akarom, akkor félracsatolom, ha akarom, akkor félre van söpörve, ha akarom, akkor bekunkorodik a homlokomon. BÁR nagyon sokan utálják ezt, hogy 2x nem áll egyformán a frufru.


Szerintem FELNŐTT embernek rövid az a hossz ami a képeken szerepel a frufrunak.

2019. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Ez a kepen is ocsmany...
2019. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Neki sem áll jól... Esetleg hosszab frufruval megpróbálkozhatsz, de én nem tenném.
2019. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha ez neked bejön akkor gratulálok!
2019. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon jo
2019. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A frufru nagyon béna. Ráadásul neki kb 10 percenként igazgatta a fodrász, hogy úgy álljon, ahogy kell... Neked sosem lesz ilyen.
2019. okt. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
borzasztó! de neked kell hordani, ne mi döntsük el
2019. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Fura hogy szinte senkinek sem tetszik, kezdek elbizonytalanodni :O


#7 Amikor rövid volt a hajam, volt hasonló frufrum (csak kicsivel hosszabb), és rendesen állt, nem kellett igazgatni, szóval ez nem lenne gond. Csak attól félek, hogy hosszú hajhoz kevésbé illik.

2019. okt. 5. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.Szeritnem nagyon király.
2019. okt. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!