Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét haj közép szőke lenövéss...

Sötét haj közép szőke lenövéssel mit kezdhetek?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta festem a hajam,már szinte minden árnyalatú volt.Sötét barnára van jelenleg festve,de már annyira rossz állapotú hogy többet már nem szeretném festeni,nőjön le.Mindíg vágatok belőle.

Viszont nagyon nagy ugye a kontraszt a 2 hajszín miatt.

Milyen frizurákat vagy tippeket tudnátok rá hogy ne legyen ennyire feltűnő?

köszi a válaszokat előre is:)



2019. szept. 12. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel semmit nem tudsz csinálni , én ugyanilyen cipőben vagyok . Ugyanezzel a két színnel. Én azt tudom neked javasolni , hogy a lenőtt részt színezővel fesd , ne tartós festékkel. És közben ugye mindig vágatod , és ezt addíg csináld , míg az utolsó tartós festékkel befestett részt is levágatod .


Nem tudom , én is gondolkoztam rajta , de nekem fenék középig érő hajam van , és ölnék ha valaki hozzányúlna . Minden hónapban azt az egy centit is amikor levágom frissítésképp a sírás környékez.

Én is szörnyen unom ezt a minden hónapban festegetést amikor már 2 cm lenövésem van , már azt is alig bírom nézni a tükörben. De ez van , ha sokkal sötétebbre befested a hajad . Bár én szeretem nagyon a hajszínem.



Vagy esetleg próbálkozz hajszín eltávolítóval (b4 hair colour remover, Nirvel color out, color fix, color oops, ) leszedik a tartós hajpigmenteket , és sokkal világosabb lesz a hajszíned . Az egyik barátnőm most festékeltávolítóval szabadult meg a korom feketétől min 2 éve festette. Most meleg csokoládébarna szerű haja lett a festékeltávolító után. Többször is lehet pár hónap után ismételni az eltávolítást , de ajánlatos szinezővel befesteni , valamilyen sokkal világosabb színnel hogy ne sötétüljön vissza.

2019. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2019. szept. 13. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyod kicsit lenőni, aztán tüsire vágatod, megszabadulva az összes festett résztől.
2019. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam amugy rajta:'D

De nem áll jól a rövid haaj

2019. szept. 13. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!