Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A felső ajkam eleje mostanában...

A felső ajkam eleje mostanában ébredés után mindig felszokott dagadni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Olyankor olyan minthogyha ajkon csípett volna egy darázs, nagyon hülyén néz ki

Szerintetek mitől lehet?/mit lehet tenni ellene?



2019. szept. 30. 16:02
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Több oka is lehet. Ha nem allergiás eredetű a reakció, lehet rovarcsípés, alkohol, vízvisszatartás a szövetekben (pl. nagyon sós ételek fogyasztása miatt), valamilyen sérülés, vagy akár szerencsétlen alvó pozíció is.
2019. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem akkor volt ilyen mikor olyan gyógyszert szedtem amitől teljesen kiszáradtam. (Isotrotreitiont mert hidradenitis suppurativa beteg vagyok) ezért reggel mindig úgy keltem fel hogy akkorák az ajkaim mint akinek feltöltötték.

Nekem igaz gyógyszer miatt volt lehet neked a dehidratáltság.

2020. júl. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!