Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, amikor először gyantáz...

Lányok, amikor először gyantáztattatok intim terüketen, milyen volt?

Figyelt kérdés
Leírnátok részletesen? Én most tervezek menni... mennyire volt ciki terpeszben feküdi, mennyire fájt, stb. Teljesen leszedettétek? Popsinál hogy megy? Előre is köszönöm :)

#gyanta #mezten
2019. okt. 2. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem a szex kategóriában lenne még le is írnám, de itt a farokverőknek,a világért sem
2019. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi problémám nem volt azzal hogy mas elott kellett levetkoznom. Viszont borzasztóan fájt.
2019. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet nem jo a kategória, csak szex miatt gondoltam, hogy jobb lenne sokáig csupaszon, ezért ide írtam, nem is gondolkodtam ezen... :)
2019. okt. 2. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mire odaertem a cimre addigra kesz idegroncs voltam, rettegtem, feltem, panikoltam :D

Levetköznöm nem kellett teljesen, caak felrehúzni a bugyim, erre, arra , jobbra, balra :)

Felere nem fajt annyira mint amire szamítottam, meg amire felkészítettek !

Olajjal ha bekenik utana nem is lettem pöttyös, semmi nyoma nem maradt :)

2019. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell részletezni - elmész a kozmetikushoz, elmondod milyen fazont, hogy szeretnéd és megcsinálja ennyi. Hidd el nem előszőr csinálja. Nem fájdalommentes amikor lekapják a gyantát, de nem vészes, ez már ilyen - ugyebár a lábadon, hónaaljban is fáj nemdebár.
2019. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ő nem úgy fog rád nézni, a kozmetika szalon nem sztriptíz bár...



Fáj, de közel sem kibírhatatlan. Ha ennyire parázol először kérj bikini gyantát, akkor még a bugyi is maradhat, illetve pár perc az egész.

A popsira két módszer van:

- a hátadon fekszel, felhúzod a térded ameddig tudod és tartod

- négykézláb "pucsítasz"

Az utóbbi szerintem sokkal kényelmesebb és mivel jobban kézre esik a kozmetikusnak alaposabb lesz.


Csak bátran.

2019. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első elég rossz élmény volt, és nem fizikailag, hanem lelkileg. Előtte én is elkövettem ezt a hibát, mint te, hogy utánaolvastam és kérdezősködtem fórumokon. Mindenki előadta, hogy "vér, vér, fájdalom, halál" a sztori lényege. Ebből következően annyira féltem, hogy konkrétan annyira remegett a lábam, hogy a kozmetikus megkért, csináljak magammal valamit, mert így nem tud dolgozni :D

Persze, fáj. Picit vérezhet is 1-1 szőrtüsző. De összességében abszolút kibírható! És minél többször csináltatod, annál kevésbé fog fájni. Én azóta már sok éve gyantáztatom, már simán beszélgetek és nevetgélek közben.

Popsinál meg szokott kérni a kozmetikus, hogy húzzam szét magamnak, amíg a lyuk körül csinálja. Megfogom, így hozzáfér rendesen.

Ja, és arra figyelj (bár lehet, hogy ez egyértelmű), hogy frissen zuhanyozva menj, és/vagy közvetlenül előtte nedves törlőkendővel tisztogasd le magad alaposan.

2019. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dorci1999 ***** válasza:
Nekem nem volt kellemetlen levetkőzni, mert nem vagyok szégyenlős típus. Fájni fájt, de bőven kibírható volt. Teljesen leszedettem, a popsinál is, ott felhúztam a mellkasomhoz a lábam. Egy-két szőrtüsző bevérzett, de nem gyulladtak utána be.
2020. ápr. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!