Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kamaszok! 14 évesen borotváltá...

Kamaszok! 14 évesen borotváltátok / gyantáztattátok odalent magatokat?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor teljesen,vagy csak bikinivonalba?

14.L



2012. ápr. 10. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem, de nem csak én, hanem más csaj sem az osztályból. Csak a lábunkat meg a hónaljunkat borotváltuk. Én 15 évesen kezdtem el szőrteleníteni magam odalent is.
2012. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Igen, 14 éves korom óta szőrtelenítem magam, teljesen csupaszra! :-)


24/L

2012. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én igazából 12 éves korom óta borotválom a puncimat, mert nagyon zavart betéthasználatnál.

Aztán 13 évesen váltottam tamponra, azóta azért borotválom, mert így nekem is jobban tetszik.

2012. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem. Sehol sem szoktam totál kopaszra :D Nagy ritkán odalent megigazítom, ha már tényleg nagy, hónaljban is aztán annyi. Barátnőm nincs, senki sem látja... nekem meg elmegy úgy is.
2012. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igazából nem tudom,hogy elmondjam anyukámnak,mert én szeretném. Nagyon zavar,ráadásul megyünk majd az osztállyal fürödni,és elég gáz lenne.:(

Ötletek? Gyanta jobb mint a borotva?

2012. ápr. 10. 20:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Ottlent gyanta? Besz*rsz már bocsi :-)

Borotváld csak le, miért kellene róla beszámolni, elég idps vagy már hozzá.

2012. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon félek,mert minden nap látnak,mert nem vagyunk az a fajta család,akik bujkálnak egymás elől..
2012. ápr. 10. 20:13
 8/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Elhiszem, hogy izgulsz. Mikor én kezdtem el 9.-ben borotválni magam, apám első kérdése az volt, hogy "csak nem mutogatod valakinek?". Állj anyukád elé és mondd, hogy kezd kényelmetlen lenni és nemsokára jön a bikiniszezon, amikor nagyon csúnya, ha kilóg a bunda. Mondd el, hogy nem mutogatni akarod, hanem csak komfortosabban érdeznéd magad. Nőből van ő is, meg fogja érteni.

Amúgy, mivel te még úgysem tolnád le az egészet, hanem csak a szélét, kipróbálhatod a gyantát, ilyenkor még nem lenne rossz, hiszen még nem erősödött meg a sok borotválástól.Persze menj kozmetikushoz, vagy olyannal csiáltasd, aki már többször csinált ilyet másnak is.

2012. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából jártunk uszodába,és a bikinivonalat borotváltam,amit picit máig rejtegetek anyukámék elől,szerintetek akkor is elmondjam? nem akadna ki?
2012. ápr. 10. 20:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt ne mondd el, hogy párszor már leborotváltad. Csak annyit, hogy MOST el szeretnéd kezdeni.
2012. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!