Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól engednétek...

Hány éves kortól engednétek gyereknek alumínium mentes izzadsággatlót és milyen kivitelezésűt?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor amikor elkezd serdűlni.

Ugyanis kettő fajta verejték mirigyünk van, a kis és nagy verejték mirigy.

A nagy verejték mirigy pubertàskortól kezd aktív lenni. Ez a verejték mirigy aminek kellemetlen szagú a vàladéka.


Én kiskoromban a fújós dezodort kezdtem hasznàlni, majd a stifteset. A stiftes szerintem hatékonyabb.

2019. okt. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hasznos válasz volt, köszönöm! Sajnos nekem a 8 éves lányom izzad elég büdin. (fizikai aktivitástól és izgulástól egyaránt)
2019. okt. 3. 07:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkortól, mikor a szaga megkívánja. Bár sajnos az alumínium mentes dezodorok nem sokat érnek tapasztalataim szerint
2019. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kortól függ és nem engedem vagy nem engedem! Egyértelműen, amikor kell, amikor izzad és kellemetlen a szaga! Ha 8évesen, akkor akkor. Ha a társai is megérzik a szagát, akkor csúfolhatják.

Az alumínium mentes sajnos nem sokat ér. Én is nagyon próbàltam áttérni rá, próbáltam több fajtát is, de sajnos egyik sem véd megfelelően a kellemetlen szagok ellen. (Ha valakinek van ami bevált, szívesen fogadom az ötleteket)

2019. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 10 éves korom óta alumínium mentes stiftet használok, és nagyon jól beválik, egyáltalán nincs kellemetlen szag.
2019. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintrm is, amikortól te erzed a szagát, vegyel neki. A gyerekek ha csúfolják, az nagyon kellemetlen lenne. Én a fiamnál ovisként, alsósként először az illatos babahintőport használtam. Ő nagyon izzadós. Aztán amikor már az nem használt,akkor vettem neki golyós dezodort. Fontos egy gyereknek is, hogy komfortosan érezhesse magát, es ez erős testszaggal nem kivitelezhető. Tenni kell ellene.
2019. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. általános. Nekem ne legyen büdös.
2020. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!