Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az alumíniumos dezodor és a...

Az alumíniumos dezodor és a kristálydezodor nem ugyanolyan rossz?

Figyelt kérdés

A krémmánián láttam, hogy százával rajonganak a kristálydezodorokért, hogy nincs benne alumínium és így biztos egészséges.

Az alumíniumos dezodor összehúzza a pórusokat és így az izzadság nem tud távozni - ez okozhat gyulladásokat vagy rákot - állítják.

A kristálydezodor összehúzza a pórusokat és így az izzadság nem tud távozni - ez nem ugyanaz? Ráadásul a kristály molekulája szintén tartalmaz alumíniumot, nem gyanús senkinek az 'ammonium alum'?



2018. júl. 7. 13:49
 1/1 anonim válasza:

Én egy kristálydezodort ismerek az konkrétan tömény aluminium szóval nem tudom miről beszélnek...

Kipróbáltam nekem nem is működött de legalább kiütötte a bőröm szóval nem egy nagy cucc

2018. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!