Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogy szőkítitek a hajatokat...

Ti hogy szőkítitek a hajatokat? Lehet így ahogy én csinalom?

Figyelt kérdés

Barna az eredeti kb 2 hónapja szőkítettem ki és már le van nőve csúnya. Szőkítőpor és peroxiddal lehet csinálni? Festék nem kell? Nekem azt mondták a festektől sárga lesz

17l


2019. okt. 3. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fodrászhoz járok.
2019. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sima festéket használok, szőkítőport nem. Azzal fiatalon jól elbarmoltam. És nem sárga.


Ha nekem sikerült jútúberek előtt festékkel világosítani úgy, hogy ne legyen sárga, neked is menni fog.

2019. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szőkitőpor csak leszívja a színt. Utána festeni szokták hogy szép színe legyen. A sárgulás a rossz festékválasztás eredménye.
2019. okt. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először szőkítő por, peroxid. 6 %-ost ajanlom tovekre, 12%-ost semmiképp ha nem akarsz haj nélkül maradni. Fog kelleni majd festék utána mert a szőkítőtől csibesárga lesz, a festék viszont szép szint ad neki. A szőkítő felvitelekor figyelj a hatóidőre is, a csomagolás hátán írja mennyit maradhat fönt.

Saját tapasztalatokból beszélek egyébként. Régóta szokitem a hajamat

2019. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tapasztalatból beszélek, 12%-os semmi olyat nem tesz vele, amit a por ne tenne duplán. A portól lesz gumiszerű, nyúlós.
2019. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!