Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlatok töredezésre...

Mit ajánlatok töredezésre hajlamos hajra?

Figyelt kérdés
Valami vitaminra gondoltam,esetleg hajápoló szerre.Hair bunny és társaiktól kíméljetek.

2019. okt. 6. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nullásgépet és borotvát.
2019. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kallos hajolaj (átlátszó üveg rózsaszín mintával). Nagyon jó illata van és sokáig megmarad :)
2019. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olajból mindenképpen az argánolaj!! Az ilyen "hajolajak" csak tartalmaznak ilyesmit, de olyan dolgokat is, amikre nincs a hajadnak szüksége. Dm-ben vettem egy ilyen "medinatural" márkájú argánolajat, a szőkített, alapból vékonyszálú, töredező végű hajammal csodát tesz. Hajmosás után-szárítás előtt pár cseppet eloszlatok a tenyeremben, és felkenem a végekre.

Egyéb hajápolási szer még ami bevállt:

Hajpakolás:2 féle van, amit imádok, a töredezett hajamra csodásak. A legjobb a serical latte pakolás,ilyen literes kiszerelésben árulják, szóval nem kell spórolnom vele:D rendesen érezni, hogy feltölti a hajam, erős és egészséges tőle. A másik ami még bevállt nekem, az a garnier hair food-banános pakolás. Mindkettőnek isteni illata van:))

Balzsam:inecto argán hajbalzsam. A hajam kb kicsúszik a kezemből mosáskor, annyira pihe-puha lesz tőle:D és nagyon szép, fényes is.

+ami még bevált, hogy ecetes vízzel leöblítem a hajam a mosás végén. Extra fényes és csillogó lesz tőle:))

Vitamin: nagyon jó a dm-es das gesunde plus, ugyanaz van benne mint a drága vitaminokban, viszont jobban megéri. Jó még a sörélesztő, és a kovaföld kapszula is. Sőt, a sima kockaélesztő is nagyon jó:D

2019. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!