Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó haj ápoló termékek szőkítet...

Jó haj ápoló termékek szőkített hajra?

Figyelt kérdés

Balzsam pakolás sampon

Lehetőleg DM Rossmannban fellelhető vagy neten jó áron megvásárólható

Ti mit szoktatok használni? Valami tipp?

És tudtok valami házi összetevők dolgot ami tényleg használ?



2019. okt. 8. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én hamvas szőke vagyok, nekem ezek váltak be:

Sampon: babylove babasampon, extra kímélő, nem szárít egyáltalán.

Hajpakolás: serical latte tejproteines. A hajam nagyon puha és egészséges, rendesen érzem,hogy feltöltődik. A szőkítés után mindig rendbe hozza. A tövektől a végekig felkenem, nem is zsírosít

Balzsam:inecto argán hajbalzsam. A hajam szinte folyik a kezemben mosáskor, annyira puha, és ragyogó fényes lesz tőle.

Hajolaj:tiszta argánolaj. Dm-ben veszek egy ilyen "medinatural" márkájút töredezés és száraz haj ellen csodát tesz.

+minden hajmosás után leöbltítem ecetes-hamvasító folyadékos vízzel. A hamvasító folyadék tökéletes sárgulás ellen, az ecettől pedig szuper csillogó és fényes lesz a hajam.

Mióta ezeket a termékeket használom, egészségesebb és szebb a hajam mint a szőkítés előtt:D

Remélem segítettem:))

2019. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!