Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú hajamat a mézszők...

Vékony szálú hajamat a mézszőke hajfesték nagyon tokretenne?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt festve a hajam, viszont most nagyon szeretnek nar valami szint, ami illik az arcomhoz. Elkezdtem őszülni is sajnos. Az eredeti hajam szine olyan semmilyen színű, szőke es barna kozti szín, de nem világos igy semmi karaktere az arcomnak. Kb a hatam közepéig ér most és szög egyenes. Nagyon vekony szálú, most eleg apoltan nez ki, szoktam is használni ra hajvegapolot is. Szerintetek nagy hülyeség lenne szokere festetnem? 32N
2019. okt. 14. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

A szőkét nehéz ápolni, mert rettenet szárítja a világosítás a hajat.

Az se biztos, hogy a szőkétől karakteres leszel. Valószínű te is nyár típus vagy. Akkor a szőke öregít és sápaszt. Inkább próbálj ki egy szőke melírt, vagy egy ombre festést.

2019. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!