Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha drogériás hajfestéket...

Ha drogériás hajfestéket vízzel higítom jobban el tudom oszlatni?

Figyelt kérdés
Ha szín emiatt nem lesz olyan intenzív az nem baj. Bézs szőke festett hajamra kennék egy méz szőkét, ami vöröses. De nem akarok rókavörös lenni. Arra gondoltam kis vízzel gyorsabban is menne és jobban el tudnám oszlatni és nem is hagynám fennt annyi ideig. (Syoss mézszőke 8-7)

2019. jan. 24. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Pont hogy foltos lesz tőle így. Olyan színt vegyél ami tutira tetszik
2019. jan. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet.

Nem lesz a víztől kevésbé vörös.

És az sem jó ötlet, hogy kevesebb ideig hagyod rajta, mert akkor lehet, hogy nem fejeződött még be a folyamat, mikor lemosod.

Válassz másik színt, ami nem rókavörös, csak vöröses árnyalata van. Annyi szín van.

2019. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tetszik ez a mézszőke, ha pont olyan lenne mint a dobozon jó lenne. Csak olvastam vélemďnyeket h vörösebb lett mint kellene.Azért gondoltam,hogy vamit belekontárkodok.
2019. jan. 24. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha belekontárkodsz, attól jobb nem lesz. Ha hamarabb mosod le, akkor nem megy végig a kémiai folyamat, foltos lesz. A víz semmit nem ér. Ha ennyire nem értesz hozzá, miért nem mész szakemberhez?
2019. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3: Festett hajra egyébként is lutri ráfesteni. Egy fodrász sem fogja tudni megmondani, hogy pontosan milyen lett. A dobozon levő előtte-utána képek is természetes hajra vonatkoznak.

Ha vörösnek látod nagyon a képeket, akkor válassz másik szín.

Ha nem, akkor próbáld ki.

2019. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj h eddig akárhányszor fodrászhoz mentem( többhöz is) sosem azt kaptam amit kértem és otthon mindig hozzá kellett nyúlnom. Értek hozzá kicsit,de nem vizeztem még fel sosem.
2019. jan. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!