Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyha kerek és pufi az arcom...

Hogyha kerek és pufi az arcom akkor az egyenes válalatt érő tépett haj féloldals frufrval milyen lenne? :/

Figyelt kérdés

valami ilyesmi csak hoszab lenne a hajam

[link]

szerintetek milyen lenne?

vagy milyet csináltassak?

suli előtt 1-2héttel akarom megcsináltatni (:


2010. júl. 16. 15:49
 1/3 anonim válasza:

Szerintem nagyon tuti! Én nagy darab vagyok kalács képpel de nekem is hasonló van, csak egy picivel hosszabb a hajam és nekem a fodrász szokta hátuk kifele, elől befele sütni és ez még dob is rajta. (ja és még ennél is jobban megtépi)

Én azt mondom hajrá és csak bátran!!! Tényleg nagyon tuti és divatos:D Sőt a féloldalas frufru keskenyíti az arcot! Rajtam sokat segített:)

2010. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
esetleg képet tudsz küdleni? (: csak hogy miylen hajad van úgyisjo ha kitakarod az arcod hanem akarod h. vki meglássa :D csak a hajadra vagyok kiváncsi (:
2010. júl. 16. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is kerek, pufi arcom van

ugyan ilyen fazonú a hajam és ugyanígy hordom (a vasalás 3 napig megmarad benne úgy hogy nem fixálom semmivel)


[link]


[link]

2010. júl. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!