Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajanlotok...

Milyen sampont ajanlotok pothajra?

Figyelt kérdés

Rengeteket olvastam rola hogy alkohol,szulfat,parapen nem lehet benne. Regota keresem azt a sampont (markat) ami megfelelo szamara. Az interneten konkretan markat nem is lehet talalni csak hogy mi legyen benne (keratin,szilikon,tejprotein,argan olaj stb)

Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok pothajas csaj van itt. Oket kernem meg hogy aruljak el nekem nekik mik valtak be?!


2019. okt. 15. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is elég sokféle márkát kipróbáltam, de nekem ami végül kifejezetten bevált (ajánlások alapján) az a Kallos termékek. Sampon, balzsam/hajpakolás, olajak, hővédő stb. Konkrétan pedig a Keratin vagy az Omega az a fajta amit én használok, és így elég sokáig szép is a hajam. Persze emellett nem igazán vasalom stb, de ápolás szempontjából nekem ezek váltak be és árban sem annyira húzósak!

2019. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!