Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon súlyos pattanás, lesz...

Nagyon súlyos pattanás, lesz valaha szép bőröm?

Figyelt kérdés

13 éves koromban kezdődött, most 21 vagyok és még mindig tart, túl vagyok egy gyógyszeres kúrán ami segített, de visszajöttek, túl vagyok mindenféle hormomvizsgálaton, mindenféle kencén, diétán, sportolok rendszeresen, arctisztítással is tisztában vagyok. Fogalmam sincs már, hogy mi lehet a baj és valaha lesz-e nekem is szép bőröm.

Nekem nagyon rossz ez, mert jó alakom van, egész helyes arcom lenne ezek nélkül és ápolt is vagyok, de nem tartozhatok a szép lányok/nők közé plusz az önbizalmam is a béka feneke alatt van. Nembeszélve arról, hogy néha 1-1 hatalmas darab annyira fáj, hogy szenvedek tőle. Csoda módon mély hegeket nem hagynak, csak halvány foltokat, így annyira örülnék ha eltűnnének, talán egyszer nekem is lehetne baba, vagy viszonylag szép bőröm :(

Néha jobb napja van a bőrömnek, azaz csap pár folt és 1-2 kisebb gyulladt pattanás, aminek már örülek, de néha, mint pl most tele van 2 oldalt az arcom fájó csomókkal és nagyon csúnyák:( ma is ezért nem mentem be az óráimra, ami tudom, hogy nagy marhaság, de ez lassan leblokkolja a tanulmányaimat, közösségi életemet és önképemet is. Van még itt valaki aki nem tud szabadulni tőlük?


2019. okt. 16. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Úgysem próbálod ki, sőt, valószínűleg törölni fogják, de leírom a megoldást.


Miután megmosod az arcodat, NE töröld meg!

És SEMMI vegyszert NE kenj rá, kivéve: ALKOHOLOS KÉZFERTŐTLENÍTŐ GÉLt.

2019. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Az alkoholos kezfertőtlenítő f****szàn kiszàtítja majd a bőrét, és még több faggyut fog termelni a bőre, ergó még jobban begyullad a bőre...


Baba bőröd nem hiszem hogy lessz már, az nagyon ritka hogy valakinek olyan bőre legyen.

Kozmetikust próbàltad màr??

Nagyon sokat tud ő is segíteni.

Egy nagy kezelés soràn kitisztítja a bőröd,és esetleg géppel is letudja jól fertőtleníteni a területet.


Van rossz fogad? Ételallergiàd? Gyulladásos góc valahol a szervezetben? Emésztésed rendben van?

2019. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet ételallergiád van, érdemes lenne kivizsgálni ezt is, ha még nem tetted volna meg. Vagy hagyj el bizonyos ételcsoportokat (pl. tejtermékek) egy kis időre teljesen, és nézd meg, hogy javul-e valamit a helyzet. Biztos, hogy belül van a probléma, a kozmetikus segíthet ideig-óráig, de amíg az okok nem tudottak, a probléma mindig vissza fog térni.
2019. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2., van egy ciszta az egyik fogam gyökerén, amit még nem volt merszem kiműttetni, az is okozhatja?

Étealallergiám nincs tudtommal, már azokat is nézték és próbáltam a kozmetikust is, de amit kitisztított az szép lett, de jött újabb :(

2019. okt. 16. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Étel allergia, belső gyulladás, étrend-kiegészítők, szepsegvitaminok is okozhatnak pattanást ahogy kozmetikumok vagy a koszoslevegő.
2019. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!