Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A túlzottan súlyos bőrre jó a...

A túlzottan súlyos bőrre jó a teafa szappan?

Figyelt kérdés

Már évek óta járok bőrgyógyászhoz .Minden lehetséges krémet felírt az orvos de semelyik se volt az én "csodaszerem" sajnos.A Sotret gyógyszert is említette már,de valahogy Én tartózkodom tőle.Valószínűleg a sok mellékhatás miatt.

Ezért most áttértem egy olyan kezelésre hogy egy nap megiszok 3 bögre csalán teát.Az arcomat pedig egy számomra ÚJ "csodaszerrel" szeretném kenni, ez nem lenne más mint a TEAFA SZAPPAN. Valaki esetleg már használta,halott róla,tapasztalat? Előre is köszönöm válaszotokat:)



2013. márc. 27. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A teafa jó az antibakteriális tulajdonságai miatt, de nagyon száríthat.

Én egyébként az olajos arctisztítást szeretem (jojoba-ricinus hordozó és ebbe a teafaolaj).

Nekem az Aknesol krém nagyon sokat segített.

2013. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mit takar az pontosan, hogy túlzottan súlyos bőr? Ha körbeírod a problémát, akkor lehet tudok segíteni. A teafa egyébként jó gyulladt, pattanásos bőrre, fertőtlenítő, antibakteriális hatású. Ha jó maga a szappan minősége,természetes alapanyagokat tartalmaz csak, akkor elvileg javulnia kell a bőrödnek tőle.:)
2013. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pattanásokat lehúzza szépen, lehet hogy neked is megszépül tőle az arcod :) Nekem nem volt olyan pattis az arcom, max 5-6 volt, és most már 0. Mosom ezzel a szappannal, plusz ha kijön egy ragya, akkor lekenem teafa olajjal, ajánlom neked is. A csalántea meg biztos sokat fog segíteni, én is ittam sokáig. Eleinte kihozza a ragyákat, utána viszont eltűnnek, és nem jönnek vissza. Sotretet meg ne szedjél, főleg akkor ne, ha nő vagy. Remélem segítettem :)
2013. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Flóra mosószappan, egy hetes próbát megér.
2013. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!