Hajhosszabítás?

Figyelt kérdés

5 éve megvolt hosszabítva az akkor szőke hajam.A hajam akit vettem rossz minőségű volt (átvertek)a fodrász is sok pénzem lehúzott a felrakásnál és 3 hét után összefűlt caomogban hullott a hajam.Amit a közép hosszból ami az eredeti hajhosszom volt le kellett vágatnom állig érő kis boob frizkóra.

Nos..jelenleg sötét barna/fekete és jóval a mellem alá ér kb 10-15 cm és a derekamig ér.Az lenne a kérdésem,hogy ti meghosszabítatnátok?Van egy nagyon jo hajhosszabító ismerősöm orosz hajat használ.Bennem vanak félsz a rossz tapasztalatok miatt.Elég hosszú is de annyira vágyom egy derékig érő hajzuhatagra,hogy már megesz a fene :D s kire enyém addig ér még kell neki ugy 1-2 év rendszeres vágatás mellett.Mit tennétek a helyemben.

A fodrász csaj tényleg megbízható sokan járnak hozzá.



#fodrász #haj #fekete #hajhosszabbítás #hosszú #kertinos hajhosszabbítás
2019. okt. 16. 20:12
 1/8 A kérdező kommentje:
* bocsi a hibákért *
2019. okt. 16. 20:14
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hosszabbítanám meg. Én már 4 éve növesztem a hajam ,de csak úgy éri el a derekamig ha kicsit hátra hajtom a fejem😆

A sok hajnak nagy a tömege.és ha arra a kis tincsekre plusz hajat raknak ki húlhat az egészsèges hajad.

Szerintem érdemes megvárni,hogy magától megnőjjön.

Ne festesd, kerüld hővel való haj fórmázást.ne használj hajszárítót.

Az én álmom is a hosszú haj mèg kb.1 év és akkora lesz. Ja és egészséges. Raknák fel képet ,de nem tudom hogyan kell.

2019. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na enyém is :D ha hátra hajtom derékig ér,egészséges.Ritkán festem nem száritom nem vasalom mert keratinos kezelésem mellekhatása,hogy egyenes a hajam :D Akkor hagyom a fenébe.Csak kínlödok :D
2019. okt. 17. 23:35
 4/8 A kérdező kommentje:
* kínlódok naaa :D
2019. okt. 17. 23:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már mindenképpen hajat akarsz hosszabbítani, akkor én azt ajánlom, vegyék tömött végű, jó minőségű hajat és max 5 centivel hosszabbítsd. Így nem kell akkora nagy mennyiség, nem lesz tele a fejed illesztésekkel és ha tényleg tömött végű a haj, dúsabbnak is fog látszatni tőle a sajátod. És fontos, hogy ne legyen a frizurád tépett, mert akkor oldalra is kell még plusz haj, én például két oldalt lassan már kopaszodom a túlpakolás miatt (szemből mindig rövidebb volt a hajam, mint hátul). Jelenleg én is arra várok, hogy egybenőjjön és akkor fel rakatok max 2-3 sort dúsításnak.

Én megszívtam ezzel a hajbiznisszel anno rendesen.

23/L

2019. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*vegyél
2019. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
ne rakjatok póthajat, mert undi :(
2019. nov. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,már átgondoltam és felesleges hisz pár cm és derékig ér a hajam.Azt már kibírom :))
2019. nov. 6. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!