Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdtem használni a Ricinuso...

Elkezdtem használni a Ricinusolajat, hajhosszabítás céljából. Mikor fog látszódni az eredmény? Szemöldökömre is használom, ott mikorra várható eredmény? =)

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Semmikorra, a ricinus olaj nem növeszti a hajat. Ez egy hatalmas nagy tévhit.
2016. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám , annyi jót és rosszat hallok erről az olajról. Én kifejezetten a szemöldökömre kenem,segit par hét után , ha minden nap kened ,de olyan brutál változást nem hoz, én most sima hajnövesztő szerrel kentem be, fogalmam nincs hogy érni fog e valamit. De probálkozom minél elöbb kinöveszteni a szemöldököm.
2016. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem bőrgyógyász ajánlotta,mivel gombás volt a szemöldököm,és ki hullott.. :( Nem segít az olaj,akkor mit ajánlotok?
2016. máj. 15. 16:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Végreeee mutatja a hatást! :) 2évig nem nőtt a szemőldököm. Most 3hét után látom,ahogy a pici szálak,bùjnak elő! :)
2016. máj. 22. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!