Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félhosszú, sötétbarna hajamat...

Félhosszú, sötétbarna hajamat szeretném befestetni szőkére fodrásznál. Fiú vagyok. Mit fognak csinálni? És tényleg hullani fog a hajam?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, nem veszíthetek vele, mert ha nem tetszik, 1Xűen levágatom, hisz fiú vagyok:D csak olyat mesélt 1 csaj h neki hullott a haja a szőkítés után. Én meg ettől félek, h ha beválik és sokáig festetni fogom szőkére, majd 1X levágatom, akkor nem lesz normális a hajam, meg azut sem szeretném, ha nagyon ritka lenne..tapasztalatok? ja és mennyiért csinálja meg a fodrász?
2010. júl. 16. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
és az ilyen festett haj vasalásáról mit gondoltok?
2010. júl. 16. 19:22
 2/5 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek hullik a haja szőkítés után,de az biztos,h tönkrevágja a hajadat.mondjuk ez a te esetedben könnyű,egyszerűen levágatod és kész.ha esetleg hullani fog utána azt ne úgy képzeld el,h alig marad majd hajad,és szedhetsz rá vitamintablettát is h ne hulljon annyira.én inkább a lenövés miatt aggódnék a helyedben..
2010. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mért nagyon hülyén néz ki?
2010. júl. 16. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez a kérdés, de én a helyedbe biztos nem festeném be szőkére a hajamat :)
2010. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem fél évig szőkítették tejfölszőkére a hajam, sőt fehérre, és nem hullott egyáltalán - pedig az enyém is sötétbarna, bár kcisit rövidebb a tiednél.

Szárazabb tapintású lett, ennyi az egész, pedig durván vasaltam is naponta.

Az árára nem emlékszem, de szerintem próbáld ki, én nem tapasztaltam semmi kellemetlenséget, peroxiddal kenték be a fejem és kész. Tavasszal kiállított a fodrászom az üzlet elé a napra, úgy jobban hatott a krém :) kcisit csíp, de ennyi.

2010. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!