Ez a krém sem hat?

Figyelt kérdés

Nagyon pattanásos az arcom, pedig már nem vagyok tini. Pár hónapja kezdődött, mindig ráfogtam valamire : zsíros kaja, ciklus eleje, közepe, vége, de már nagyon zavar, bőrgyógyász, kozmetikus csak kísérletezget, semmi sem használ. Házi orvosom küldött laborba, jelenleg várom az eredményt, addig is Elocom szteroidos kenőcsöt kaptam, az arcom ugyan olyan csúnya így egy hét használat után, mint előtte. Pajzsmirigy, nőgyógyászat, ételallergia vizsgálat következik.

Volt ilyen tünete még másnak is? Mi volt a probléma? Én azért ijedtem most be, mert mindenki azt mondta, hogy az Elocom tuti biztos segíteni fog. Hát nem segített semmit.


2019. okt. 21. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos min.2-3 hónapig kell használni egy krémet,hogy megállapítsd valóban használ-e. Nem feltétlenül áll be javulás már az első hetekben, szóval türelem. Tudom, hogy bosszantó, de 1 hét alatt nem nagyon fogsz semmivel sem látványos eredményt elérni. Ha folyton cserélgeted a termékeket hetente, azzal csak rosszat teszel. Ha valami még pattanást okoz, vagy egyéb problémát, akkor érdemes abbahagyni, adj m 2-3 hónap esélyt neki kb.
2019. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a választ! Az elocom betegtájékoztatón az szerepel, hogy maximum öt napig lehet használni, utána szünetet kell tartani. Igazából tudom, hogy a sok kence nem segít, de azt gondoltam, hogy adok mindennek esélyt, hiszen nem a sok krém váltotta ki a tüneteket, hanem a sok kiütés - szerű pattanás volt előbb, amik nem múltak, sőt. Előtte soha nem volt gondom, mert jött ritkán egy - két pattanás és pár nap múlva el is múltak. De ezek... Valami borzalom.
2019. okt. 22. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!