Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mennyi hajfesteket használt...

Ti mennyi hajfesteket használtok egy festéshez?

Figyelt kérdés

Ez azoknak szól, akik otthon maguk festik a hajukat. Nekem a lapockamig erő elég dús hajam van, így a Palette Colour Sampoobol 3 dobozzal szoktam mindig felkenni,ennyi fedi be mindenhol rendesen. Tudom, hogy sokan csak a tövét festik újra ha látszik már a lenoves, de én mindig a teljes hajhosszat festem újra, körülbelül másfél havonta.

Ti milyen hosszú hajra, hány doboz színezőt vagy festéket használtok és mennyire gyakran festitek a hajatokat?


2019. okt. 23. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kb addig ér. Én 1 dobozt használok, de nem az egészet festem, csak a hajam "felső" rétegét, értsd pl a fülem mögötti hajtöveket, amiket úgysem lehet látni, azokat nem. Így legalább kissé színes is a hajam, én így szeretem. De ha telibe az egészet festeném, 2 doboz bőven elég lenne.
2019. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értelek. Én hajszinezot használok és nem hajfesteket így nekem fakul is a színe a hajmosasok miatt, én ezért festem mindig újra az egészet. És így baromi szép a színe.
2019. okt. 23. 14:43
 3/10 Metionin ***** válasza:
A tövére 1 dobozzal elég, ha az egészet akarnám akkor kellene vagy 3 dobozzal. Mivel ilyen színátmenetes, az aljára 1 flakon (100 ml) színezőt teszek. Derékig érő hajam van, sötétkék.
2019. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
Ja és 3 hetente festem mert nekem ennyi idő alatt majdnem 2 centit nő.
2019. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Metionin nagyon szép hajad lehet*-*
2019. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak a lenövésemet szoktam minden hónapban festeni , a fenekem alá ér most a hajam , ha az egészet festem , akkor 3 doboz elmegy nekem is. Én általában loreal exelencet használok , de én is próbáltam már a coloor shampoot. Nagyon sokáig használtam az ára miatt is mert sokszor volt leértékelve rossmannban, de nagyon idegesített hogy fakult , így letettem róla. A lenövést garnierrel szoktam azóta , az egészet pedig loreállal. Sajnos az én hajam is nő mint a dudva . Ilyen hosszuságnál is megvan még mindíg a havi 3,5 centi . Mindíg leméricskélem festésnél a lenőtt részt 😄 .
2019. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De jó, hogy nektek így nő a hajatok. Nekem baromi lassan nő sajnos.

Amúgy nekem minimálisan fakul csak a szin, inkább a lenoves miatt festem másfél havonta, de hát akkor már egyúttal az egészet bekenem.

2019. okt. 24. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:

1 dobozzal elég a derékig érő hajamra. Sok is kicsit.

De én 100 ml-es festéket használok (Kallos KJMN), a drogériásban nincs annyi, talán csak feleannyi. Kb másfél havonta festem.

2019. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen utolsó válaszoló, én is azt tapasztalom , hogy a drogériásban jóval kevesebb van :/ de előny hogy ott legalább van egy kis szín skála, hogy feltehetőleg milyet érhetsz el festéssel . Mert pl sötétbarba és sötétbarna közt is van különbség.én fodrászkellékest csak neten tudnék venni , mert itt ahol én élek itt nincs olyan bolt. Ott meg "lutri " mert írják hogy sötétbarna , tegyük fel , mellé adnak egy kis képet( talán) a hajszínről , valahol még azt se ,és azért nem mindegy hogy term. Szőke hajon amugy milyen lesz a végeredmény festés után.én csak ezért vásárolok deogériásat hogy legyen valami ami alapján vásároljak . Mert jártam már úgy hogy vettem fodrászkellékesnél , azt hiszem londa nyomós festéket meg előhívót külön , valahogy a kallossal van egy árban ez a márka , és nagyon nem olyan lett mint amire számítottam , és kénytelen voltam drogériás festékkel átmenni rajta . És hát én azóta nem kísérletezgetek.
2019. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is inkább a kevesebbet, drogeriasat, hajszinezot veszem meg, mint amit itt páran írnak. Meg igaz, hogy tocsog a hajamon a festék, de legalább nem maradnak ki csíkok, mint mikor a fodrász festette negyed annyi hajszinezovel.
2019. okt. 27. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!